Politici

Vremea

Compartimente primărie

Funcționari publici

Cherăscu Ion Valentin

Inspector asistent – Compartiment Investiții și Achiziţii publice și Compartiment – Situaţii de Urgenţă

Băgescu Maria

Referent superior – Compartiment Impozite și Taxe Locale

Bodîlcă Gabriela Ștefania

Inspector debutant – Compartiment Impozite și Taxe Locale

Dan Maria

Referent principal – Compartiment Impozite și Taxe Locale

Dobrescu Eliza Aurora

Inspector asistent – Compartiment Registru Agricol

Dincă Damian

Consilier principal – Compartiment Agricol

Rizoiu Emilia Elena

Inspector asistent – Compartiment Financiar-Contabil

Neagoe Adelina Maria

Inspector debutant – Compartiment Urbanism și Compartiment – Birou de Stare Civilă

Dinescu Elena Florentina

Inspector debutant – Compartiment Asistență Socială și Autoritate Tutelară

Personal Contractual

Neagoe Elena Corina

Bibliotecar – Bibliotecă Comunală Ionești

Barbu Iulia Vasilica

Asistent medical comunitar debutant, studii postliceale – Compartiment Asistenţă Socială

Trancă Cristiana

Administrator – Compartiment Administrativ şi Deservire

Colu Ion Florin

Muncitor calificat – Compartiment Administrativ şi Deservire

Neamțu Nicolae

Muncitor calificat – Compartiment Administrativ şi Deservire

Ștefănoiu Dumitru

Muncitor calificat – Compartiment Administrativ şi Deservire

Ciucă Gheorghe

Muncitor calificat – Compartiment Administrativ şi Deservire

Dan Dumitru

Șofer microbuz scolar – Compartiment Administrativ si Deservire

Bălan Vasile Dănuț

Șofer microbuz scolar – Compartiment Administrativ si Deservire

Rădoi Dumitru

Șofer (deservent tractor) – Compartiment Administrativ si Deservire

Epure Gheorghe

Șofer (deservent utilaje) – Compartiment Administrativ si Deservire

Biculescu Vasile

Șofer (deservent autoutilitară) – Compartiment Administrativ si Deservire

 

Compartimente primărie

Funcționari publici

Cherăscu Ion Valentin

Inspector asistent – Compartiment Investiții și Achiziţii publice și Compartiment – Situaţii de Urgenţă

Băgescu Maria

Referent superior – Compartiment Impozite și Taxe Locale

Bodîlcă Gabriela Ștefania

Inspector debutant – Compartiment Impozite și Taxe Locale

Dan Maria

Referent principal – Compartiment Impozite și Taxe Locale

Dobrescu Eliza Aurora

Inspector asistent – Compartiment Registru Agricol

Dincă Damian

Consilier principal – Compartiment Agricol

Rizoiu Emilia Elena

Inspector asistent – Compartiment Financiar-Contabil

Neagoe Adelina Maria

Inspector debutant – Compartiment Urbanism și Compartiment – Birou de Stare Civilă

Dinescu Elena Florentina

Inspector debutant – Compartiment Asistență Socială și Autoritate Tutelară

Personal Contractual

Neagoe Elena Corina

Bibliotecar – Bibliotecă Comunală Ionești

Barbu Iulia Vasilica

Asistent medical comunitar debutant, studii postliceale – Compartiment Asistenţă Socială

Trancă Cristiana

Administrator – Compartiment Administrativ şi Deservire

Colu Ion Florin

Muncitor calificat – Compartiment Administrativ şi Deservire

Neamțu Nicolae

Muncitor calificat – Compartiment Administrativ şi Deservire

Ștefănoiu Dumitru

Muncitor calificat – Compartiment Administrativ şi Deservire

Ciucă Gheorghe

Muncitor calificat – Compartiment Administrativ şi Deservire

Dan Dumitru

Șofer microbuz scolar – Compartiment Administrativ si Deservire

Bălan Vasile Dănuț

Șofer microbuz scolar – Compartiment Administrativ si Deservire

Rădoi Dumitru

Șofer (deservent tractor) – Compartiment Administrativ si Deservire

Epure Gheorghe

Șofer (deservent utilaje) – Compartiment Administrativ si Deservire

Biculescu Vasile

Șofer (deservent autoutilitară) – Compartiment Administrativ si Deservire

 

Politici

Vremea